Wychowanie psów

Każdy czworonożny przyjaciel człowieka ma swój charakter. Czasami mamy do czynienia z prawdziwym kanapowcem, którego trudno jest przegonić z fotela. Niekiedy zaś nasz pupil to wulkan energii – z jednej strony pocieszny, z drugiej – potrafiący doprowadzić do ruiny świeżo wyremontowane mieszkanie. Każdego psa można jednak nauczyć posłuszeństwa. Dlatego też naszym Klientom oferujemy kompleksowe wychowanie czworonogów – naukę komend oraz zachowań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Tresura psów – prosty sposób na zapanowanie nad pupilem

Nie ma psa, którego nie można wytresować. Należy tylko odpowiednio dobrać metodę i akcesoria przydatne w procesie nauki prawidłowych zachowań. Z naszej strony oferujemy sprawdzone, wykorzystywane także w służbach mundurowych sposoby na to, aby wpłynąć na zachowanie pupila. Stosowana przez nas tresura obejmuje elementy zabawy, naukę komend, tropienia, stróżowania i obrony. W zależności od tego, na jakim efekcie zależy Klientowi – pies jest uczony określonych zachowań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty tresury psów?

Po pierwsze – dojeżdżamy do Klientów na terenie Lublińca, Tarnowskich Gór, ale też pobliskich miejscowości. Po drugie – mamy atrakcyjne ceny. Po trzecie – i najważniejsze – jesteśmy doświadczonymi szkoleniowcami. Mamy bogate zaplecze techniczne. Podczas tresury korzystamy z kombinezonu do pełnego gryzienia, manżetów na nogi, szelek do tropienia oraz wielu innych gadżetów, zapewniających optymalne efekty pracy nad zachowaniem psów.

Tresura psów do obrony – zyskaj czworonożnego Anioła Stróża

Masz małe dziecko, obawiasz się o swoje życie, a może szukasz psa, który obroni seniora? Wśród naszych szkoleń oferujemy także tresurę do obrony. Wyszkolony pies na komendę wstawi się za swoim właścicielem, ostrzeże intruza o tym, by się nie zbliżała, a w razie potrzeby – zaatakuje go, chroniąc swojego pana. Polecamy też treningi stróżowania dla psów strzegących zwierząt, a także parkingów czy posesji oraz naukę tropienia – gwarantującą wiele godzin wspólnego poznawania świata.

Zaufaj specjalistom od tresury psów – firmie IraDog

Jesteśmy nie tylko po to, aby wyszkolić Twojego psa. Wydawanie komend bez zastanowienia, poznania specyfiki danego osobnika czy przymuszanie go siłą do wykonywania poleceń nie przyniesie efektów. W IraDog bazujemy na solidnej wiedzy na temat zachowań czworonogów. Podczas tresury wykorzystujemy ich inteligencję, spryt i chęć do zabawy, by zaszczepić w nich zupełnie nowe, pożądane zachowania. Co więcej – obserwując nasze treningi, masz szansę lepiej poznać swojego pupila i odkryć w nim cechy, o których do tej pory nie miałeś pojęcia.

Nie musisz wykupywać u nas całego cyklu szkoleń. Śledź efekty, konsultuj się z naszymi specjalistami i wspólnie ustalcie, ile Twój podopieczny potrzebuje jeszcze czasu do nauki. Nie ważne gdzie mieszkasz – w Lublińcu, czy Tarnowskich Górach – przyjedziemy do Ciebie – zajmiemy się wychowaniem Twojego psa!